У Літинській ЦРЛ встановлено новий ультразвуковий діагностичний апарат

Голова Літинської районної ради Віталій Мельник та голова Літинської райдержадміністрації Ярослав Чернега ознайомилися з роботою нещодавно встановленого нового апарату УЗД.

Кошти на його придбання в сумі 3000000 грн. було виділено рішенням 20 сесії районної ради 7 скликання 16 лютого 2018 року.

Якісне лікування починається з точного діагностування. З придбанням сучасного апарату фірми SAMSYNG-MEDISON 2018 року випуску лікарі та пацієнти зможуть відчувати себе більш впевнено. Обладнання є багатофункціональною стаціонарною ультразвуковою системою преміум-класу, яка має широкі можливості обстежень та дозволить лікарям вирішувати діагностичні задачі на високому рівні. Апарат компактний, має новий ергономічний дизайн, розширені обчислювальні можливості.

На новопридбаному обладнанні можна виконувати будь-які ультразвукові обстеження початкового рівня, включаючи обстеження дітей і новонароджених, а також кардіоваскулярні дослідження. Передові технології приладу дозволяють виявити патологію з високою точністю.

Відтепер мешканці Літинщини без поїздок до обласного центру зможуть пройти якісне обстеження в Літині.