Вітали працівників органів місцевого самоврядування

7 грудня 2017 року з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулися урочистості та святковий концерт. Квіти, теплі слова, фото на згадку і щирі вітання – так в районній раді вітали колег зі всього Літинського району.

На свято були запрошені сільські та селищний голови, секретарі та працівники сільських та селищної рад, члени виконкомів, депутати місцевих рад усіх рівнів, керівники відділів і управлінь районної державної адміністрації, ветерани органів місцевого самоврядування.

Голова районної ради Віталій Мельник привітав працівників органів місцевого самоврядування району з професійним святом та побажав колегам, їх родинам, жителям громад міцного здоров’я, витримки, оптимізму. А також подякував ветеранам, які немало років свого життя присвятили розвитку місцевого самоврядування, працювали над розбудовою селища і сіл району, обслуговували жителів своїх громад, щедро ділилися досвідом.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в утвердження засад місцевого самоврядування кращих працівників та ветеранів ОМС було нагороджено почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

А гарний настрій подарували усім присутнім депутат районної ради Володимир Маласай та солісти районного будинку культури: Олексій Гончарук, Наталія Ольхова, тріо «Сяйво» і квартет «Подоляни».