Літин обирає курс на об'єднання

На зустрічі з громадою смт. Літин, яка була присвячена підведенню підсумків минулого року та звіту селищного голови Анатолія Бичка, було майже одноголосно ( 1 людина утрималась) прийнято рішення про продовження роботи над об'єднанням селища з навколишніми селами та створення потужної спроможної громади.

Після надихаючого виступу виконавчого директора Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України Владислава Філатова, після наведених аргументів та демонстрації кращих практик та досягнень громад, які вже пройшли шлях до створення ОТГ, а нині отримують фінансові та владні повноваження, присутні задавали запитання, як це можливо зробити. Виникла пропозиція із залу про необхідність зібрання за круглим столом, щоб вирішувати, з ким та як об'єднуватись.

Консультант з правових питань проекту #ПУЛЬС Олена Лісовська розповіла про першочергові кроки, які має зробити громада, а фахівець з бюджетних питань проекту, який реалізується за сприяння #USAID, Ігор Вернигор роз'яснив та проаналізував фінансові показники Літинської громади сьогодні та перспективні після об'єднання.

Після зборів люди ще довго розпитували про переваги об'єднання та було очевидно, що люди готові брати відповідальність та робити громаду сильною та спроможною.