Відбулося засідання позачергової 16 сесії районної ради 7 скликання

02 серпня 2017 року відбулося засідання 16 позачергової сесії Літинської районної ради 7 скликання. Відкрив та вів пленарне засідання голова районної ради Віталій Мельник. На розгляд  сесії  було винесено два питання:

1. Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року №201 «Про Програму економічного і соціального  розвитку Літинського  району на 2017 рік»

2. Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2016 р. № 214 «Про районний бюджет на 2017 рік»

У роботі сесії взяли участь: голова районної державної адміністрації, заступники голови районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники засобів масової інформації.

В результаті обговорення питань порядку денного депутати, яких на сесію прибуло 26 із 34, прийняли відповідні рішення шляхом поіменного голосування.

На завершення пленарного засідання Мельник Віталій Борисович подякував депутатам за плідну роботу.