Спільне засідання президії та постійних комісій районної ради

30 серпня у приміщенні малої зали Літинської районної ради відбулося спільне засідання президії та постійних комісій з питань бюджету та комунальної власності, з питань земельних відносин, екології, охорони довкілля, роботи промисловості, підприємництва, благоустрою населених пунктів, з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення та з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, зміцнення законності і правопорядку.

Депутати розглянули та обговорили 35 питань порядку денного. Зокрема, було внесено зміни до низки діючих програм, що необхідні для подальшого розвитку територіальних громад району в галузі освіти, надання адміністративних послуг населенню та забезпечення безпеки громадян.  Також депутатами розглянуто декілька земельних питань та прийнято рішення винести на розгляд чергової сесії питання оптимізації структурних підрозділів комунального закладу «Літинський районний центр ПМСД».

Окрім того, члени комісії заслухали звіти керівників КП «Архітектурно-будівельний сервіс», КУ «Літинський районний методичний кабінет» та КЗ Літинська ДЮСШ та надали свої пропозиції щодо покращення їх роботи.

Після обговорення всіх питань члени президії узгодили порядок денний чергової 17 сесії районної ради 7 скликання.