Голова районної ради привітав з 90 -річним ювілеєм жителя смт. Літин

26 січня 2018 року свій 90-річний ювілей відзначив шанований літинчанин, палкий патріот України, ветеран праці, краєзнавець та дослідник історії України, почесний голова Літинської районної організації Народного руху України Бурлака Іван Федорович. Незважаючи на поважний вік, він має чудову пам’ять, чим не перестає дивувати оточуючих.

З квітами, подарунками, теплими і щирими словами привітань до ювіляра завітав голова Літинської районної ради Віталій Мельник.

Усе своє життя Іван Федорович присвятив Україні, його самовідданість, любов до праці, добро та патріотизм завжди будуть прикладом для молодого покоління.

Віталій Борисович привітав ювіляра зі святом та побажав міцного здоров’я, невичерпної енергії, душевної рівноваги, благополуччя та мирного неба.