Вітання голови районної ради з Днем Національної поліції України

Шановні працівники поліції!

Від імені депутатського корпусу Літинської районної ради та від мене особисто прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Наразі, коли наша держава переживає складні часи, суспільство покладає на представників органів правопорядку великі надії, довіряючи  захист своїх прав і свобод. Ваша служба ніколи не була легкою. Вона вимагає від кожного рядового та офіцера зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви.

На працівників поліції покладено виключно відповідальне і благородне завдання — захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби зі злочинністю, охорона громадського порядку, забезпечення громадської безпеки. Ваша праця є надзвичайно відповідальною, важкою та ризикованою.

Вітаємо всіх вас в цей святковий день, бажаємо міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, стійкості, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов’язку на благо нашої держави!

Нехай це свято надасть вам натхнення, професійних досягнень в ім’я збереження миру та процвітання нашої незалежної України.

З повагою

голова районної ради                                             Віталій Мельник