Відбулося спільне засідання постійних комісій Літинської районної ради

09 лютого 2018 року в малій залі Літинської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради  з питань бюджету та комунальної власності, з питань земельних відносин, екології, охорони довкілля, роботи промисловості, підприємництва, благоустрою населених пунктів,  з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення та з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, зміцнення законності і правопорядку.

Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради вніс пропозицію розглянути заяви громадян,  хворих з хронічною нирковою недостатністю. За пропозицією Віталія Мельника було прийнято рішення розглянути дане питання на позачерговій сесії районної ради та надати матеріальну допомогу у розмірі 20 тис. грн. кожному заявнику.

Голова районної ради звернув увагу присутніх на проблему відсутності в Літинському районному центрі ПМСД окремого кабінету для вакцинації та огляду здорових дітей, що викликає незадоволення серед пацієнтів медичного закладу та дав доручення головному лікарю медичного закладу Дяченко П.А. облаштувати такий кабінет у 10 денний термін.

Потім депутати розглянули цілий ряд питань, які планується винести на розгляд сесії.