Відбулася розширена медична рада за підсумками роботи галузі охорони здоров’я Літинського району за попередній рік

07 лютого 2018 року у Літинській ЦРЛ відбулася розширена медична рада за підсумками роботи галузі охорони здоров’я Літинського району за попередній рік, на якій обговорено основні завдання на 2018 рік. В роботі медичної ради взяли участь голова Літинської районної ради Віталій Мельник, голова Літинської райдержадміністрації Ярослав Чернега, головний лікар Літинської ЦРЛ Сергій Кобель, головний лікар КЗ «Літинський районний Центр ПМСД» Павліна Дяченко, лікарі та спеціалісти медичних закладів району.

Було обговорено питання матеріально-технічного забезпечення, підвищення якості надання медичної допомоги та доступності медичних послуг для мешканців району, впровадження сучасних медичних технологій лікування і профілактики захворювань та створення стимулів для здорового способу життя й здорових умов праці.

Голова районної ради підняв питання, що викликало незадоволення та створило соціальну напругу серед жителів Літинського району, а саме прикрий випадок, що стався під час відвідування поліклініки мамою з маленькою дитиною з метою проведення щеплення. Після обговорення даного питання Віталій Борисович дав доручення головному лікарю КЗ «Літинський районний Центр ПМСД» Павліні Дяченко терміново вжити заходів щодо облаштування окремого кабінету для вакцинації та огляду здорових дітей.