В Літинській районній раді відбувся фестиваль військово-патріотичної пісні імені Гандзюка, Гальчевського та Шепеля

3 листопада 2017 року в Літинській районній раді відбувся перший Літинський фестиваль військово-патріотичної пісні імені Гандзюка, Гальчевського та Шепеля.

У фестивалі взяли участь учні шкіл району, які виступили у трьох вікових категоріях.

Голова Літинської районної ради Віталій Мельник звернувся із вітальним словом до учасників та гостей фестивалю: «Сьогодні мені випала велика честь бути присутнім на Літинському фестивалі військово-патріотичної пісні. Це не просто черговий захід – це реальний початок відродження суспільної свідомості.

В першу чергу я хотів би подякувати усім хто долучився до організації фестивалю у нашому районі. Зокрема ініціатору депутату обласної ради 7 скликання Барцьосю Володимиру Володимировичу. І звичайно ж, усім учасникам, які доносять до широкого загалу громадськості українську патріотичну пісенну творчість та поезію.

Я переконаний, що діти – майбутнє нашої держави – заслуговують на те, щоб жити у вільній процвітаючій країні, де шанують та пам’ятають своїх героїв, де прізвище Гандзюк, Шепель та Гальчевський знають у кожному домі, де пісні та вірші будуть пронизані великою любов’ю до своєї Батьківщини.

Тож нехай сьогоднішній фестиваль пройде гідно та стане доброю традицією у нашому районі!»

До складу журі увійшли: заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, депутат Вінницької обласної Ради Володимира Барцьось, директор районного будинку культури Роман Терентьєва, керівник вокального колективу РБК Олексій Гончарук та викладач Літинської дитячої музичної школи Любов Ткачук

За результатами оцінок журі призові місця розподілились наступним чином:

І вікова категорія
І місце – Ельвіра Шуберт