Голова районної ради взяв участь у зборах жителів Громадської територіальної громади

Розпочалися збори звітом сільського голови Анатолія Короля про роботу сільської ради, виконкому, депутатського корпусу, показники дохідної та видаткової частини місцевого бюджету, про соціально-економічний розвиток територіальної громади у 2017 році.

Наступне питання, яке викликало жваве обговорення, це добровільне об’єднання територіальних громад, його переваги та недоліки, перспективи та розвиток громади після об’єднання.

Голова районної ради Віталій Мельник акцентував увагу на тому, що об'єднуватись доцільно тільки за умови дотримання перспективного плану формування територій громад Вінницької області, затвердженого Кабінетом Міністрів України.