Відкриття новорічної ялинки району

19 грудня 2017 року на площі перед Літинською районною радою відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки нашого району.

У рамках святкової програми дітей розважали Дід Мороз, Снігуронька та кумедні аніматори. Всі дітки мали можливість послухати веселих пісень, взяти участь у запальних флеш-мобах, хороводах та отримати призи і солодкі подарунки.

Голова районної ради Віталій Мельник та голова райдержадміністрації Ярослав Чернега привітали усіх з Днем Святого Миколая та з початком новорічних свят і побажали щастя, здоров’я, миру, радості та любові кожній родині.

Також цого дня розпочала свою роботу Резиденція Діда Мороза, де діти мають можливість сфотографуватися та загадати бажання казковому дідусеві.

Увечері з святковими концертними номерами на відкритті ялинки виступали солісти районного будинку культури та фольклорного ансамблю «Горлиця».

Усі присутні гості свята мали можливість насолодитися домашньою випічкою, солодощами та гарячими напоями.