Міжнародний день захисту дітей відсвяткували у Літині

01 червня 2017 року на площі перед Літинською районною радою традиційно відбулося свято до Міжнародного дня захисту дітей.

Дітей  розважали веселі аніматори та  герої мультфільмів великі ляльки Міккі-маус та Губка Боб.

Для всіх присутніх свої запальні пісні дарували вихованці центру дитячої та юнацької творчості.

У діток була можливість взяти участь у конкурсах, потанцювати, поспівати та пограти в різні інтерактивні ігри разом з улюбленими мультиплікаційними героями.

Директор Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Галина Суходолець вручила переможниці обласного конкурсу «Повір у себе» серед дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солоненко Каті велику м’яку іграшку.

Усі діти, які були на святі отримали безкоштовні повітряні кульки, морозиво, сік та солодку вату. А переможців квесту та районного конкурсу малюнку нагородили солодощами та печивом.