Представники від Літинського району увійдуть до складу Госпітальної ради

Госпітальні округи формувались на підставі ухваленої  Кабінетом Міністрів України  постанови № 932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів». Під час їх підготовки враховувались територіальні особливості областей (географічні, шляхи сполучення) для створення доступності до високоякісної медичної допомоги. У Вінницькій області є таких чотири округа: Північний (або Вінницький, з центром у місті Вінниця), який є найбільшим і охоплює понад 900 тисяч населення; Західний, Східний і Південний госпітальні округи.

За рішенням 20 сесії Літинської районної ради 7 скликання визначено делегувати до складу Госпітальної ради Північного госпітального округу Вінницької області представників від Літинського району – заступника голови райдержадміністрації Валентину Захаревич та головного лікаря Літинської районної центральної лікарні  Сергія Кобеля.