Літинські рятувальники підбили підсумки роботи за 2017 рік

2 березня працівники Літинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області підбили підсумки діяльності за 2017 рік.

У службовій нараді під головуванням заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Олега Сторожука взяли участь голова районної ради Віталій Мельник, голова Літинської РДА Ярослав Чернега, голова селищної ради Анатолій Бичок, а також особовий склад районного підрозділу.

Для запобігання надзвичайним подіям співробітники ДСНС провели комплекс профілактичних заходів, зокрема організовували відпрацювання сільських і селищних рад.

У підсумку наради рятувальники визначили основні пріоритети у подальшій діяльності, зокрема щодо запобігання виникненню надзвичайних подій різного характеру та загибелі на них людей, а також підвищенню рівня готовності пожежно-рятувального підрозділу.

За результатами минулорічної роботи ряд працівників районного сектору були нагороджені грамотами та подяками.