Відбулась нарада з питання впорядкування території біля полігону твердих побутових відходів

02 червня 2017 року головою районної ради Мельником В.Б. та головою районної державної адміністрації Чернегою Я.А. було проведено нараду з питання впорядкування території біля сміттєзвалища розташованого поряд з смт. Літин по дорозі до с. Микулинці, куди було без дозволу вивезено велику кількість сміття.

В нараді взяли участь Собур О.В. – начальник фінансового управління, Сидоренко В.Я - заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами районної ради, Затайдух А.М. – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА, Лисяний А.А. – Бірківський сільський голова, Шумський В.В. – Микулинецький сільський голова, Головащенко Т.Л. – секретар Селищенської сільської ради, Курочка М.В. – секретар Літинської селищної ради та Дячинський В.В. – начальник КП «Комунсервіс».

Дячинський Володимир Васильович доповів, що підраховано загальну кошторисну вартість робіт з благоустрою території біля сміттєзвалища та вивозу сміття, що складає 59 800 грн.

Голова районної ради наголосив, що всі витрати будуть профінансовані, тому доручив начальнику КП «Комунсервіс» готувати техніку та негайно розпочинати роботи.