Візит лідерів учнівського самоврядування до Літинської районної ради

28 лютого 2018 року лідери учнівського самоврядування з навчальних закладів району відвідали Літинську районну раду та районну державну адміністрацію.

На початку екскурсії діти завітали до загального та організаційного відділів районної ради.

Голова районної ради Віталій Мельник запросив учнів до свого кабінету, де коротко розповів про принципи та засади місцевого самоврядування та діяльності районної ради.

Після цього юні гості перейшли до зали засідань, де начальник загального відділу Тетяна Фаліон детально розповіла їм про структуру Літинської районної ради, організацію роботи депутатського корпусу, порядок підготовки та розгляду важливих питань життєдіяльності району та розподіл бюджетних коштів на сесіях районної ради.

Така незвичайна, але досить цікава екскурсія показала учням, наскільки важлива роль місцевого самоврядування у житті громади.