Оголошується конкурс проектів

Інформуємо, що згідно розпорядження голови Літинської районної ради   від 27 жовтня 2016 року №30  «Про проведення  районного конкурсу «Розвиток  територіальної громади очима дитини»  та рішення оргкомітету  ( протокол №1 від 27 жовтня 2016р.) з 01 листопада  2016 року оголошується районний конкурс  «Розвиток територіальної громади очима дитини».

Учасниками конкурсу учні загальноосвітніх шкіл району.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами та призами.

Кінцевий термін подання робіт  – до 16 год.30 листопада  2016 року

З більш детальною інформацією  щодо  проведення районного конкурсу «Розвиток територіальної громади очима дитини» можна ознайомитись на веб-сайті Літинської районної ради (litynska.rayrada.org.ua)

Роботи  подавати або надсилати поштою до 30 листопада  2016 року оргкомітету  Конкурсу за адресою 22300 смт Літин вул. Соборна,7 районна рада,  з поміткою «На конкурс»

тел. 04347-215-97

Заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами районної ради  Володимир Сидоренко

Додаток1

до розпорядження

голови районної ради

від 27.10. 2016 року № 30

про
 районний конкурс «Розвиток територіальної  громади очима дитини»

Загальні положення

1.Основним завданням конкурсу « Розвиток територіальної громади очима дитини» є бачення дітей у розвитку свого села, селища, стимулювання активності та самостійності у дітей та підлітків, спонукання їх  до дій у вирішенні місцевих проблем соціально-економічного та екологічного характеру.

2.Організатором конкурсу є Літинська районна рада.

3. Інформація про проведення Конкурсу оприлюднюється на сайті районної ради та у районній газеті «Літинський вісник».

Умови Конкурсу

1. У конкурсі  беруть участь  учні загальноосвітніх шкіл району (Учасники).

2.Учасники Конкурсу готують роботу, яка має бути гарно оформленою, за змістом  відповідати темі  бачення майбутнього громади.

3. Робота має бути виконана на аркушах формату А4 шрифт Times New Roman, шрифт розмір 14, поля – ліве 2 см, верх, низ і праве – 1,5 см, відступ на абзац – 1 см, міжрядковий інтервал одинарний. Нумерація проекту повинна бути наскрізна.

4.На конкурс приймаються  тільки індивідуальні роботи.

5.Роботи мають надсилатися з коротким повідомленням про автора: прізвище, ім’я, вік, домашня адреса та телефон, назва навчального закладу.

6. Роботи подаються до виконавчого апарату районної ради з поміткою « На конкурс».

Визначення та відзначення переможців Конкурсу

Для визначення переможців Конкурсу створюється оргкомітет, який затверджується розпорядженням голови районної ради. Оргкомітет підбиває підсумки та встановлює три призові місця.

Результати Конкурсу  оформляються відповідним протоколом , який підписує голова оргкомітету та секретар.

Роботи надіслані на Конкурс авторам не повертаються. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами та призами. Результати Конкурсу оприлюднюються на сайті районної ради та в газеті   «Літинський вісник»