Голова районної ради завітав на свято останнього дзвоника

Нещодавно в усіх навчальних закладах України відбулося свято останнього дзвоника. Незважаючи на холодний дощ, що набридливо капотів з самого ранку, 26 травня у Літинській СЗШ I-III ст. №1 свято пройшло урочисто, хвилююче та незабутньо. Цього дня зібралися учні школи, випускники, вчителі, батьки та гості, аби привітати усіх, особливо випускників, побажати їм щасливого майбутнього, нових звершень та здійснення мрій.

На останню в цьому навчальному році святкову лінійку до Літинської СЗШ I-III ст. №1 завітали перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко, голова Літинської районної ради Віталій Мельник та заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич.

Голова районної ради привітав усіх присутніх з радісним та хвилюючим днем та побажав учителям та учням школи успіхів, життєвих сил та натхнення, а випускникам – знайти власну життєву стежину і стати гідними громадянами нашої держави.

Також до привітань долучився перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, зауваживши, що школа №1 здобула перемогу в конкурсі проектів інвестиційних програм, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Таким чином шкільний проект під назвою «Придбання обладнання для Літинської СЗШ I-III ст. №1» буде реалізовано, і школа отримає обладнання для облаштування 12 сучасних спеціалізованих мультимедійних класів, що включають в себе проектор, інтерактивну дошку та ноутбук для вчителя. Учителі та учні гучними оплесками подякували за гарні святкові вітання та подарунки.