Вітання голови районної ради з Днем будівельника!

Шановні будівельники Літинщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня будівельника.

Бути будівельником означає бути творцем, людиною, що створює нові будівлі та споруди. Але водночас це й велика відповідальність, адже тільки якісне житло та архітектурно витончені споруди залишають у пам'яті нащадків світлі спогади про Вашу надзвичайно важливу працю.

Саме завдяки Вам отримують нове життя архітектурні шедеври, стають кращими і ошатнішими вулиці наших рідних сіл та містечка.

Віримо, що Ви і надалі будете високо тримати марку, вдосконалювати професійну майстерність, досягати нових вершин у технології будівництва та радувати людей і відродженими святинями і сучасними непересічними проектами.

В день професійного свята бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів і натхнення, благополуччя вашим сім’ям.

Нехай ваша праця приносить Вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні – процвітання!

Голова районної ради                                                                    Віталій Мельник