Вітання голови районної ради до Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування – святом, яке поряд з іншими професійними святами хочеться назвати всенародним, бо причетні до нього всі, хто наділений правом обирати і бути обраним, носити звання посадової особи місцевого самоврядування.

День місцевого самоврядування як професійне свято засвідчує ту високу  роль, яку виконують органи публічної влади в житті окремої громади, району, області, всієї держави. Це свято – знак шани і поваги до людей, котрі представляють і відстоюють інтереси своїх виборців у радах різних рівнів. Знак поваги до посадових осіб місцевого самоврядування, які забезпечують своєю працею здійснення радами своїх повноважень.

Сьогодні органи місцевого самоврядування реально втілюють в життя принципи і повноваження влади на місцях, бачать її сильні і слабкі сторони, розуміють свою відповідальність і основне призначення. Звичайно, невирішених проблем в наших територіальних громадах було б набагато менше, якби більше самодостатності і прав мали наші ради.

Великий внесок у становлення і розвиток місцевого самоврядування громад району зробили ветерани, які значну частину свого життя присвятили роботі в радах. Їх творче ставлення до виконання своїх обов'язків, наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм стали взірцем для багатьох послідовників.

Органи місцевого самоврядування Літинщини докладають немало зусиль, аби забезпечити оптимальний рівень соціального розвитку підпорядкованих громад.

Впевнений, що основний тягар повсякденних турбот лягає на плечі сільських та селищного голів, які повинні нести повну і безпосередню відповідальність за стан справ перед громадами, але завдяки своїй компетентності, мудрості, відповідальності більшість з них не чекають вказівок, а успішно працюють над вирішенням актуальних питань життєдіяльності підвідомчих територій. Пліч-о-пліч з головами територіальних громад працюють секретарі рад, надійні помічники та однодумці.

Щирої вдячності і поваги за невтомну працю заслуговують усі посадові особи місцевого самоврядування та депутати. Це люди, які мають вагомий авторитет у трудових колективах, серед виборців, постійно турбуються про подальший добробут. Вони сумлінно виконують свої депутатські і службові обов'язки, по-справжньому піклуючись про відродження села, передусім збереження і розвиток соціальної інфраструктури.

Із вдячністю хочеться відмітити працю всіх депутатів, які є активними не лише в громадському житті, а й на засіданнях сесій, постійних комісій, які розсудливо і мудро приймають рішення, дають рекомендації, виходячи з власного життєвого досвіду і професійної майстерності.

Я переконаний, що діяльність органів місцевого самоврядування Літинщини і в подальшому буде спрямована на ефективне розв'язання нагальних проблем району, підвищення життєвого рівня населення.

Бажаю усім, хто працює на благо людей, міцного здоров'я, добробуту й злагоди у ваших родинах, нових успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні!

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

голова районної ради                                  В.Мельник