Вітали з днем місцевого самоврядування

Це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Це давня слов’янська і давньоруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною - владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.

З цієї нагоди сьогодні у районній раді вітали представників цієї професії, а також ветеранів місцевого самоврядування та нагородили Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради голова районної ради Віталій Мельник та заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич.

Пісенні вітання цього дня линули від солістів районного будинку культури, вихованців ЦДЮТ та музичної школи.