Голова районної ради взяв участь у сесії крайової ради в Ліберці та зустрічі з підприємцями Ліберецького краю

Під час робочого візиту до Ліберецького краю Чеської республіки голова Літинської районної ради Віталій Мельник в складі делегації Вінницької області взяв участь у сесії крайової ради та ознайомився з тим, як проходять засідання і приймаються рішення.

Також члени делегації зустрілись з підприємцями Ліберецького краю. В заході взяли участь голова Регіональної Аграрної ради Мартін Балатка та директор Регіональної Торгової палати Оскар Мужичек.

В ході зустрічі відбулась презентація підприємств, зацікавлених у співробітництві з Вінницькою областю.

Представник компанії Mega Юрій Поп розповів, що їхня компанія спеціалізується на мембранних технологіях, які використовуються для знесолення морської води до рівня питної. Враховуючи той факт, що  Вінницька область не межує з морем, ці технології є цікавими для підприємств, які займаються виготовленням сиру. Таким чином, застосовуючи технології компанії Mega, можливо знесолювати сироватку, результатом чого може стати створення замкнутого циклу на підприємстві.

TENEO – ще одна компанія, зацікавлена у співпраці з підприємцями Вінниччини. Представник компанії Павел Куттлер поінформував, що компанія займається виробництвом кабельної продукції для машинобудування та експортує свою продукцію в 22 країни світу.

Наприкінці зустрічі учасники обмінялися контактами, обговоривши можливі напрями співробітництва.