Вітання голови районної ради з Днем збройних сил України

Шановні військовослужбовці,

працівники Збройних Сил України!

Дорогі ветерани!

Сердечно вітаю вас із Днем Збройних Сил України.

Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави.

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто віддав своє життя в ім’я  свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність тих, хто нині зміцнює обороноздатність країни!

На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Сила і міць Української держави – у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята  та побажання нашим славним воїнам швидкого повернення до своїх родин з перемогою, а також міцного здоров’я, надійних тилів і віри в  щасливе майбуття та успіхів на ниві служіння українському народу!

З повагою

голова районної ради                                             Віталій Мельник