Вітання голови районної ради з Днем державної служби

Шановні державні службовці, вітаю вас з професійним святом!

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує напоглевих зусиль, мудрості, принциповості, сумління, ініціативності, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.

Запорукою успішного виконання намічених цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у вашій роботі. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків в ім’я майбутнього рідного краю та України.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

голова районної ради                                Віталій Мельник