Відбулися заходи з нагоди всесвітнього дня вчителя

5 жовтня в актовій залі Літинської районної ради відбулися урочистості з нагоди міжнародного дня вчителів. Педагогів та гостей вітали зі святом  заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами районної ради Володимир Сидоренко, голова районної державної адміністрації Ярослав Чернега, начальник відділу освіти РДА Тетяна Гордійчук.

За сумлінну працю й зразкове виконання службових обов’язків кращих працівників освітянської галузі було нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, відділу освіти РДА та ради профспілок працівників освіти району.

До вітань долучилися  вихованці центру дитячої та юнацької творчості, які подарували всім присутнім чудові музичні композиції та святковий настрій.