Відбулася позачергова 18 сесія районної ради 7 скликання

08 листопада 2017 року відбулася позачергова 18 сесія районної ради 7 скликання. Із 33 депутатів на засідання прибуло та зареєструвалося 23.

Перш ніж розпочати роботу сесії, депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять нещодавно загиблого у зоні проведення АТО літинчанина Ярослава Бондаря.

На розгляд сесії районної ради було винесено два питання, які попередньо розглядалися на спільному засіданні бюджетної комісії та президії.

Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року №201 «Про Програму економічного і соціального  розвитку Літинського  району на 2017 рік» інформувала начальник відділу економіки райдержадміністрації Романюк Л.В.

Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2016 р. № 214 «Про районний бюджет на 2017 рік» детально розповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Собур О.В., наголосивши, що головною причиною для скликання позачергової сесії стала необхідність перерозподілу невикористаних бюджетних призначень на придбання двох шкільних автобусів.

В результаті обговорення питань порядку денного депутати прийняли відповідні рішення шляхом поіменного голосування.