Звернення голови Літинської районної ради Мельника Віталія Борисовича до виборців, депутатів місцевих рад, селищного та сільських голів

Відповідно до пунктів 6, 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», селищний, сільські голови, депутати місцевих рад зобов’язані не рідше одного разу на рік звітувати перед виборцями про свою діяльність, участь у роботі рад, виконання передвиборчих программ політичних партій, які вони представляють у радах.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 р. № 5 «Про організацію та проведення у Літинському районі загальних зборів громадян за місцем проживання» в період з січня по березень в населених пунктах району будуть проводитись загальні збори громадян за місцем проживання.

На зустрічах громадяни матимуть можливість внести свої пропозиції щодо вирішення актуальних проблем населених пунктів, обговорити питання утримання перспектив розвитку закладів соціальної сфери села, висловити своє бачення щодо добровільного об'єднання територіальних громад.

Відповідно до статті 88 Закону України «Про Національну поліцію» на цих зібраннях представники поліції проінформують громадськість про стан правопорядку території сільських та селищної рад та заходи, які вживаються щодо попередження правопорушень.

Шановні селищний, сільські голови!

Прошу організувати та провести заплановані заходи, забезпечити належні умови для проведення звітів перед виборцями шляхом виділення приміщень, повідомлення виборців про час та місце їх проведення.

Окрім того, прошу особливо відповідально поставитись до обговорення питання добровільного об'єднання територіальних громад.

Переконаний, що безпосередня участь жителів населених пунктів у вирішенні проблем місцевого значення сприятиме розвитку місцевого самоврядування, в якому вирішальну силу матиме самодостатня громада.

Голова Літинської районної ради                                Віталій Мельник