З нагоди Дня медичного працівника амбулаторіям загальної практики - сімейної медицини було вручено автомобілі медичної служби

15 червня 2017 року на території Літинської центральної районної лікарні працівники охорони здоров’я приймали вітання з нагоди Дня медичного працівника.

На свято завітали голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, перший заступник голови РДА Лариса Кримковська, заступник голови РДА Валентина Захаревич, Літинський селищний голова Анатолій Бичок.

Віталій Борисович привітав усіх медичних працівників району з  професійним святом, побажав їм міцного здоров’я, миру, злагоди, добра, професійних успіхів і людської поваги. Потім голова районної ради спільно з головою райдержадміністрації Ярославом Чернегою вручили працівникам Літинської, Багриновецької, Івчанської та Дяковецької амбулаторій загальної практики – сімейної медицини ключі від чотирьох спеціалізованих автомобілів медичної служби. Кошти для придбання автомобілів було виділено з районного бюджету у співфінансуванні з місцевими бюджетами сільських рад.

Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації було нагороджено кращих медичних працівників району, а також для них лунали пісенні композиції від працівників районного будинку культури та вихованців центру дитячої та юнацької творчості.