ВІТАЛІЙ МЕЛЬНИК ВІДВІДАВ СВЯТКОВИЙ ЗАХІД В С. ІВЧА

В суботу, 4 березня 2017 року голова районної ради Віталій Мельник відвідав святковий захід, приурочений вшануванню жінки – трудівниці, який відбувся в будинку культури с.Івча.

Голова районної ради звернувся до свіх жінок  зі  словами пошани та подяки за працю, велике терпіння, втілення в життя ідеалів краси та молодості.

Сільський голова Валентина Кащенко та директор сільського будинку культури Алла Поліщук доклали багато зусиль, щоб подарувати жінкам села таке гарне свято.

Перед початком концерту сільський голова запропонувала вшанувати пам'ять загиблих на сході воїнів АТО, які  не шкодуючи власного життя стали на захист своєї Батьківщини, своєї домівки, своєї родини  хвилиною мовчання.

Було вшановано найстаршу жінку села Байбак Ольгу Антонівну та наймолодшу Криворучко Віку, їм було вручено подарунки.

Перед присутніми виступили Юлія Донченко та Оксана Гуменюк, даруючи свої пісенні композиції. З великим захопленням жителі села спостерігали за прем’єрою вистави за мотивами кінострічки «Весілля в Малинівці» за участю депутата районної ради Кисіля І.В. та сільських самодіяльних артистів.

Під час проведення свята в залі панувала тепла, урочиста, радісна і домашня атмосфера.