В УЛАДІВЦІ ПРОЙШОВ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР

В п’ятницю, 31 березня у спортивній залі СЗШ  I –III ступенів с. Уладівка пройшов традиційний волейбольний турнір, присвячений пам’яті Героїв Небесної сотні та полеглого на Сході кіборга Дмитра Склярова.

В турнірі взяли участь команди уладівських школярів та ветеранів. В гості до уладівчан також завітала команда смт. Літин, в складі якої зіграв голова Літинської районної ради Віталій Мельник.

В результаті змагань перемогу вдруге підряд здобула команда смт. Літин, школярі посіли друге місце, а уладівські ветерани - третє.

Кубок та грамоти переможцям вручали організатор турніру, директор СЗШ I-III ступенів с. Уладівка, депутат районної ради Олександр Масний та головний спеціаліст сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА Микола Кіпоренко.

Нагороди також отримали кращі гравці турніру.