У Літині відбулися святкові заходи до Дня захисту дітей

Святково-розважальне дійство проходило на площі перед районною радою, де відбувся концерт юних артистів та конкурсна програма. Невгамовні діти один поперед одного брали участь у конкурсах, стрибали, танцювали та фотографувалися з ляльками-велетнями, отримуючи море позитивних емоцій.

Потім у районному будинку культури для малечі було представлено дитячу розважальну виставу «Теремок».

Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де дітки могли дати волю своїм фантазіям. Оцінювати суворо такі творіння не брався ніхто, адже запал в очах та радісні посмішки на обличчях дітей і їх батьків – ось найбільша нагорода.

Під час святкування усі бажаючі мали можливість безкоштовно зробити дитячий аквагрим, погратися на надувних гірках та посмакувати морозивом.

На площі можна було побачити велику кількість усміхнених дітей зі своїми батьками, що завітали на свято. Тож нехай ці посмішки та гарний настрій залишаться з вами на довгі роки. Адже у малечі має бути щасливе дитинство, і за це відповідаємо ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав є одним з найголовніших наших обов’язків.