Жителя смт. Літин привітали зі 100-річним ювілеєм

Сьогодні свій 100-річний ювілей відзначив житель смт. Літин, учасник бойових дій Другої світової війни Швець Іван Євменович.
Життєвий шлях Івана Євменовича був нелегким та тернистим. В дитинстві втратив матір. Закінчив Малинівську сільську школу. Працював трактористом в колгоспі с. Вишенька. З 1938 р. по 1946 р. воював у складі Радянської армії. В 1946 р. повернувся додому. Був нагороджений бойовими Орденами Б. Хмельницького, Слави, Вітчизняної війни за героїзм та патріотизм проявлений під час військових дій Другої світової війни.
Попри важкі часи, революції, війни він завжди залишався працьовитою людиною, оптимістом, життєлюбом, зумів передати найкращі людські риси своїм наступним поколінням, виховати в них чесніть, добропорядність, щирість і чуйність, адже в дідуся є син, двоє внуків, четверо правнуків та двоє праправнуків.
Голова Літинської районної ради Віталій Мельник разом із заступником голови райдержадміністрації Валентиною Захаревич, головою Літинської районної організації ветеранів України Володимиром Попівнюком привітали поважного ювіляра з великим святом у його житті, адже переступити столітній поріг щастить одиницям у нашому районі, побажали Івану Євменовичу ще довгих і радісних років життя, здоров’я, поваги від молодших поколінь та щоденної душевної теплоти й гармонії, нагородили грамотою районної ради та районної державної адміністрації, вручили квіти і подарунки.