У Літині відбулося урочисте відкриття змагань «Майстри тхеквондо Поділля»

XVI відкритий Кубок Вінницької області «Майстри тхеквондо Поділля» проходитиме 3 і 4 березня у спортивній залі Літинської ДЮСШ.
Для участі в змаганнях до Літина приїхало 14 команд із Києва, Дніпра, Хмельницького, Рівненської, Житомирської областей, а також міст та районів Вінницької області, усього 320 учасників.
На відкриття завітали голова районної ради Віталій Мельник, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Наталія Романець, президент Вінницької обласної федерації тхеквондо ВТФ Сергій Кіпоренко, директор Літинської ДЮСШ Микола Гуренко.
Запрошуємо усіх 3 – 4 березня до Літинської дитячо-юнацької спортивної школи вболівати за наших спортсменів.