Голова районної ради взяв участь у виїзному засіданні колегії облдержадміністрації

19 квітня на базі Тростянецької райдержадміністрації під керівництвом голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія відбулося виїзне засідання колегії на тему: «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за І квартал».

На колегію були запрошені народний депутат України Микола Кучер, депутати обласної Ради, керівники силових структур області, голови районних рад, райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, голови об’єднаних територіальних громад, керівники обласних департаментів, управлінь, установ та організацій, представники засобі масової інформації.

В рамках візиту на Тростянеччину відбулося урочисте відкриття реконструйованого приміщення лікувального корпусу відділення реанімації та інтенсивної терапії Тростянецької центральної лікарні.

Важливою подією для жителів селища стало відкриття реконструйованого приміщення спорткомплексу «Колос», де проведено реконструкцію теплозабезпечення із заміною котлів, системи опалення та теплових мереж, проведено капітальний ремонт спортивної зали, приміщення для відпочинку, а також санітарно-технічних приміщень закладу.

Під час візиту до Тростянця учасники колегії ознайомилися із роботою Центру надання адміністративних послуг.

На початку засідання колегії  шістьом вінничанам вручили державні відзнаки й нагороди та почесні грамоти Кабінету Міністрів України.

Далі учасники засідання заслухали доповідь про основні показники економічного розвитку області за І квартал 2018 року, а також про хід виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування області, стан виконання бюджету за І квартал, здійснення заходів з благоустрою територій населених пунктів регіону, хід завершення 2017-2018 навчального року та реалізації Концепції «Нова українська школа», а також стан співпраці органів виконавчої влади із засобами масової інформації та громадськістю області. Крім того, в рамках колегії Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька інформувала присутніх про соціально-економічний розвиток громади.