Заходи з нагоди відзначення Дня пам' яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня у Літині відбулися заходи з нагоди відзначення Дня пам' яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Учні шкіл, ветерани Другої світової війни, керівництво району, представники трудових колективів установ, підприємств і організацій та жителі містечка пройшли пам'ятною ходою до Меморіалу Слави де відбувся урочистий мітинг.
Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув у часи Другої світової війни та поклали квіти і вінки до підніжжя меморіалу.
Голова Літинської районної ради Віталій Мельник у своєму виступі подякував ветеранам за мужність і героїзм та побажав усім миру в країні, в родинах, в колективах і гідного життя у вільній, процвітаючій державі.
За вагомий особистий внесок у перемогу над нацистськими загарбниками у Другій світовій війні, високу громадську позицію почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації і грошовими винагородами було нагороджено усіх ветеранів.
Під час мітингу лунали пісні квартету "Подоляни", дуету "ЛІД" та солістів Олексія Гончарука та Олександра Розторгуєва.