ТРЕТІ РОКОВИНИ: В ЛІТИНІ ВШАНУВАЛИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого в центрі Літина біля Стелли Героїв Небесної сотні відбувся урочистий мітинг за участю керівників району та селища, учасників Революції Гідності та антитерористичної операції, їх родин, представників волонтерських рухів, керівників підприємств та організацій району, місцевих мешканців.

Вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання та урочисто поклали квіти до Стелли Героїв Небесної сотні та меморіальної дошки бійцю батальйону спецпризначення – Пантелеймону Рожанському.

Для всіх присутніх на урочистому мітингу линули пісенні композиції від солістів районного будинку культури.

Почесними грамотами та грошовими винагородами було відзначено учасників Революції Гідності, учасників бойових дій в зоні АТО та волонтерів Літинського району.

Голова Літинської районної ради Віталій Мельник звернувся до всіх присутніх з такими словами:

«Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події минулих років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.

У час важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і Україна неодмінно переможе.

Щиро дякую кожному з вас, дорогі літинчани, за те, що ви патріоти, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи.

Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Адже наша боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали! Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного краю.

Українці народжуються вільними і ніхто не в силі нашу свободу відібрати. Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ!»