На Літинщині відзначили 74-річницю визволення району від німецько-фашистських загарбників

Вшанувати пам’ять загиблих воїнів та висловити вдячність живим прийшли голова Літинської районної ради Віталій Мельник, голова Літинської райдержадміністрації Ярослав Чернега, члени районної ради ветеранів, представники трудових колективів і громадськість району.
З цієї нагоди відбулося урочисте покладання квітів та вінків до Меморіалу Слави, а також до братських могил військовополонених1943-1944 років та могил жертв фашизму 1941-1942 років.
Присутні схилили голови у хвилині мовчання перед тими, хто боронив наш край від ворога у роки Другої світової війни та усіма невинними жертвами, чиє життя обірвала війна.
Окупація Літинщини тривала 977 днів і ночей. 2 348 громадян нашого району було вивезено на примусові роботи до Німеччини, 7 312 жителів та військовополонених розстріляно. Визволяючи Літинський район, смертю героїв загинуло 611 солдатів.
Завданням нашого покоління є збереження пам’яті про подвиг наших дідів, про тих, хто відновлював містечко та працював заради розвитку рідної землі.