13 ЧЕРВНЯ ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА 22 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

13 червня 2018 року в великій залі районної ради відбулося засідання 22 сесії районної ради 7 скликання.

Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради Віталій Мельник запропонував депутатам підтримати звернення до Міністерства юстиції України та Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань щодо недопущення припинення діяльності державної установи «Літинська виправна колонія (№ 123)».

Потім голова районної територіальної виборчої комісії Данилюк П.П. повідомив про визнання повноважень депутата Літинської районної ради 7 скликання Вікарчука Олександра Володимировича.

У ході пленарного засідання депутати розглянули 29 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо на постійних комісіях районної ради. Було прийнято цілий ряд рішень – про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Літинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», про внесення змін до бюджету та районних програм, про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, про зміни до списку присяжних Літинського районного суду, звіти про роботу комунальних закладів та інші.

За пропозицією голови райдержадміністрації до порядку денного також було включено такі питання:

- Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Літинського району майна з комунальної власності Багриновецької, Горбовецької та Літинецької територіальних громад району;

- Про затвердження Статутів СЗШ I-III ст. с. Багринівці, СЗШ I-III ст. с. Вінниківці, СЗШ I-II ст. с. Літинка в новій редакції;

- Про заходи щодо реорганізації СЗШ I-III ст. с. Багринівці, СЗШ I-III ст. с. Вінниківці, СЗШ I-II ст. с. Літинка в Комунальний заклад «Опорний заклад загальної середньої освіти I-III ст. с. Багринівці Літинської районної ради» із філіями;

- Про внесення змін до рішення 21 сесії районної ради 7 скликання від 28.03.18 р. № 366 «Про районну Програму забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг при Літинській РДА на 2018-2020 роки».

По всіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення.

На завершення Віталій Борисович подякував депутатам за плідну роботу і закликав усіх присутніх на сесійному засіданні дотримуватися норм регламенту роботи районної ради та толерантності, поваги і взаєморозуміння.