72 - річниця Перемоги над нацизмом: пам'ятаємо, перемагаємо!

9 травня в Літині біля Меморіалу Слави відбулися заходи з нагоди відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Керівництво району та містечка, трудові колективи установ та організацій, учні і вчителі загальноосвітніх шкіл поклали квіти, вінки та гірлянди пам’яті до Меморіалу Слави, братської могили військовополонених 1943 року, могил жертв фашизму 1941 та 1942 років та інших місць захоронень захисників України, полеглих у Другій світовій війні, а також віддали шану воїнам, загиблим під час проведення антитерористичної операції.

Словами вдячності голова районної ради відзначив неоцінений подвиг кожного захисника, учасника бойових дій та інваліда війни: «День перемоги над нацизмом по-особливому увійшов в наше життя, це – день нашої великої гордості і такої ж великої скорботи», – наголосив Віталій Борисович.

Голова районної ради Віталій Мельник та голова райдержадміністрації Ярослав Чернега вручили ветеранам грошові винагороди та почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації, а тих, які за станом здоров’я не змогли бути присутніми на урочистостях, відвідали  та привітали особисто.

Після урочистих заходів відбувся фестиваль військово-патріотичної пісні «Пісня, обпалена війною». Усіх присутніх запрошували скуштувати солдатську кашу та смачну юшку, що були приготовані працівниками Літинської виправної колонії № 123. Ввечері всі бажаючі мали можливість переглянути художні фільми на військову тематику в кінотеатрі ім. У. Кармалюка.