Надання матеріальної допомоги з фонду депутатів районної ради

Згідно з  Програмою "Фонд депутатів Літинської районної ради 7 скликання на 2017 рік", затвердженою рішенням 12 сесії районної ради 7 скликання №199 від 23.12.2016 року,  малозабезпечені жителі Літинського району,  які перебувають у складному матеріальному становищі або потребують коштів на лікування, мають право звернутися до депутата районної ради для отримання матеріальної допомоги.

Підставою для надання допомоги є:

- заява громадянина на ім'я депутата районної ради;

- акт обстеження матеріально-побутових умов, складений депутатом районної ради або комісією за участю депутата міської, селищної, сільської ради;

- довідка відповідних установ (лікарні, міліції, пожежної частини тощо), яка засвідчує гостру потребу в наданні матеріальної допомоги;

- інші документи.

Депутат районної ради приймає рішення про виділення матеріальної допомоги заявнику у вигляді висновку (для ознайомлення та друку натисніть тут) та подає його відповідній міській, селищній, сільській раді за місцем проживання заявника для виплати зазначених коштів.

Рішення 12 сесії 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 202 Про затвердження Програми «Фонд депутатів Літинської районної ради 7 скликання на 2017 рік»

Використання коштів фонду депутатів районної ради в 2016 році