Конкурси на заміщення вакантних посад

Контракт з директором Літинського районного краєзнавчого музею ім. Устима Кармалюка

Контракт з директором Літинського районного будинку культури

Контракт з директором комунального закладу «Літинська районна бібліотека»

Контракт з директором комунального закладу «Літературно-меморіальний музей М.П.Стельмаха»

Розпорядження від 16 березня 2017 року " Про призначення керівників комунальних закладів культури за результатами конкурсу та укладення контрактів"

Протокол № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посад керівників закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селища Літинського району від 16.03.2017 року

Протокол № 1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посад керівників закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селища Літинського району від 26.02.2017 року

Розпорядження від 03 лютого 2017 року "Про затвердження складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посад керівників закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селища Літинського району".

Інформація про умови оплати праці, відомості про матеріально-технічну базу закладів культури та фінансову звітність за попередній бюджетний період.

Розпорядження від 11 січня 2017 року № 04 "Про конкурс на заміщення посад керівників закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селища Літинського району".